Stroj času

Daleko v jedné horské základně se skupině vědců po dlouhém bádání konečně podařilo to, co se zdálo být nemožné. Pomocí moderních technologií, vynalezených během posledních dob, konečně vynalezli poslední dílky k sestrojení funkčního stroje času. Tento objev je tak významný, že byla svolána světová konference, které se účastní ty nejvýznamnější vědci na světě. Programem na konferenci bude krátká ukázka funkčnosti stroje, s cílem vydat se do minulosti a napravit některé chyby, co se v minulosti staly. Kolem tohoto nápadu vyvstává řada otázek a neblahých varování. Co se stane, pokud ovlivníme vlastní minulost? Je to vůbec možné?


Termín Cena Věk Hlavní vedoucí
30.6.-13.7.2021 7 099 Kč 6-16 Pepa Šebánek

Závazná elektronická přihláška k dispozici zde.


Program

V jedné legendě se vypráví také o postavě zjevující se každému, kdo se pokusil čas jakkoliv ovlivnit. Prý byl touto postavou varován a pokud dále čas nepřestal ovlivňovat, tak nakonec i zastaven. Je tato „expedice do minulosti“ předem odsouzená k neúspěchu? Nebo nám tato technologie pomůže opravit veškeré chyby a selhání, kterých jsme v minulosti dopustili? To se dozvíme až po vyzkoušení na světové konferenci.

Jinými slovy, pojeďte si užít prodloužený turnus tábora s Fantazií!!! Vše pod vedením zkušených vedoucích. Čeká nás i plno jiných soutěží, kroužků, her, táborák, letní kino, výlety, koupání, sportovní klání a další zábava:-)


Popis tábora

Tábor probíhá na chatě Eliška ve Vítkovicích. Chata se nachází v malebné části Krkonoš a tím nabízí mnoho možností využití. K chatě náleží ohniště, je zde možnost sportovního vyžití (fotbal, freesbee) a k dispozici je i nafukovací bazén. Větší plocha ke koupání je zajištěna v nedalekém venkovním bazénu. Ubytování je ve tří a čtyřlůžkových pokojích, se sociálním zařízením na patrech.

Více informací o areálu zde.


Cena zahrnuje

Ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor.


Ostatní informace

Přesto, že se naplno na letní tábory těšíme, může se stát, že se budeme muset přizpůsobit opatřením, která teď nelze předvídat. Proto prosíme, nehraďte tábor dopředu ani žádnou rezervační částku. Jakmile jste obdrželi potvrzení o kontrole přihlášky, znamená to, že jsme ji obdrželi a bereme ji jako závaznou a zároveň tím máte rezervované místo. Úhrada následně proběhne v květnu, budeme Vás včas informovat, jakmile již budeme znát aktuálně platná opatření.

Děkujeme za pochopení.

Při jakýchkoli nejasnostech nebo dotazech nás neváhejte kontaktovat na [email protected] nebo na tel. čísle 731 642 806.

Na viděnou a príma prázdniny se těší všichni z Fantazie!
Táborový tým a funkce na táboře

Pepa Šebánek

HLAVNÍ VEDOUCÍ
tel.: 777 158 745

Péťa

Vedoucí, zdravotník

Honza

Vedoucí

Johi

Vedoucí

Jony

Vedoucí

Máca

Vedoucí

Týnka

Vedoucí

Vojta

Vedoucí

Vojta

Vedoucí