Kocourkov

Znáte ty bacily, které dělají z lidí hlupáky a nutí je dělat věci, které jsou na první pohled zábavné, ale na ten druhý mohou i hodně komplikovat život? A co, když se přijde na to, že se epidemie hlouposti rozšiřuje nekontrolovatelně po celém světě? Co potom s tím?

Pojd´me si společně vyzkoušet, co všechno zvládneme s chladnou hlavou a co bude lépe vyřešit po Kocourkovsku. Hlavní úkol zní ale jasně, pandemii hlouposti se musí zarazit!


Termín Cena Věk Hlavní vedoucí
18.-30.7.2021 6 099 Kč 6-16 Lucia Hrochová
1.8.-7.8.2021 3 799 Kč 5-15 Lucia Hrochová

Závazná elektronická přihláška k dispozici zde.


Program

Prázdniny jsou od toho, aby se užívaly, ale také existuje jedno rčení: “Když jsem jediný, kdo pomoct může, tak prostě musím.“ A my v tom sice nejsme sami, ale jsme jediní, kteří si začínají podivností na tomto světě všímat. Budeme si užívat léta, aniž bychom zakročili proti neviditelnému nepříteli? Anebo zvládneme obojí?! Jsou mezi námi jak doktoři, kteří umí léčit, tak letečtí inženýři nebo stavitelé. Dohromady přeci musíme najít lék na pandemii, která svět postupně ohrožuje. Pandemie hlouposti je totiž nejvíce zrádná v tom, že zdánlivě není vidět….Ale kdo se bojí, nesmí do lesa, takže pojďte s námi do toho!

Jinými slovy, pojeďte si užít tábor s Fantazií!!! Vše pod vedením zkušených vedoucích. Čeká nás i plno jiných soutěží, kroužků, her, táborák, letní kino, výlety, koupání, sportovní klání a další zábava:-)


Popis tábora

Tábor probíhá na chatě Eliška ve Vítkovicích. Chata se nachází v malebné části Krkonoš a tím nabízí mnoho možností využití. K chatě náleží ohniště, je zde možnost sportovního vyžití (fotbal, freesbee) a k dispozici je i nafukovací bazén. Větší plocha ke koupání je zajištěna v nedalekém venkovním bazénu. Ubytování je ve tří a čtyřlůžkových pokojích, se sociálním zařízením na patrech.

Více informací o areálu zde.


Cena zahrnuje

Ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor.


Ostatní informace

Přesto, že se naplno na letní tábory těšíme, může se stát, že se budeme muset přizpůsobit opatřením, která teď nelze předvídat. Proto prosíme, nehraďte tábor dopředu ani žádnou rezervační částku. Jakmile jste obdrželi potvrzení o kontrole přihlášky, znamená to, že jsme ji obdrželi a bereme ji jako závaznou a zároveň tím máte rezervované místo. Úhrada následně proběhne v květnu, budeme Vás včas informovat, jakmile již budeme znát aktuálně platná opatření.

Děkujeme za pochopení.

Při jakýchkoli nejasnostech nebo dotazech nás neváhejte kontaktovat na [email protected] nebo na tel. čísle 731 642 806.

Na viděnou a príma prázdniny se těší všichni z Fantazie!
Táborový tým a funkce na táboře

Lucka Hrochová

HLAVNÍ VEDOUCÍ
zdravotník

Kontakt:
tel: +420731642806
e-mail: [email protected]

Valča

Zdravotník, vedoucí

Pepa

Vedoucí

Anička

Vedoucí

Adam

Vedoucí

Domča

Vedoucí

Jenda

Vedoucí

Leoš

Vedoucí

Martin

Vedoucí

Pája

Vedoucí

Týnka

Vedoucí